Osoblažsko
česky english deutsch français

 

Podpora sociálních služeb v sociálně vyloučených lokalitách MSK II

Poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi a sociální služby nízkoprahového zařízení pro děti a mládež v Osoblaze v rámci individuálního projektu Moravskoslezského kraje. Individuální projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky. best replica watches

 

logo-oplzz2

 

Podpora sociálních služeb v sociálně vyloučených lokalitách MSK III

Poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi, odborného sociálního poradenství a nízkoprahového zařízení pro děti a mládež  v Osoblaze, a nízkoprahového zařízení pro děti a mládež v Hlince v rámci individuálního projektu Moravskoslezského kraje. Individuální projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky.

logo-oplzz2

 

Aktivní volný čas

Pořízení sportovního a outdoorového vybavení pro děti z osoblažského regionu. Projekt byl podpořen z 16. ročníku sbírky Pomozte dětem (nadační příspěvek Nadace rozvoje občanské společnosti).

trojlogo

 

Automobil pro sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

Pořízení osobního automobilu pro pracovníky sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi, aby mohli bez problémů navštěvovat rodiny v obcích osoblažského regionu. Projekt je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

 

Poskytování registrovaných sociálních služeb 2015

Poskytování služeb odborného sociálního poradenství, nízkoprahového zařízení pro děti a mládež a sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Dotace je poskytnuta Moravskoslezským krajem a obcemi Osoblaha, Dívčí Hrad a Hlinka.

 

 

©2011 Althaia o.s. |   Facebook